Проектант на фасадни конструкции

Немска компания, световно известен специалист в съвременни покривни и фасадни конструкции, търси да назначи за новия си клон в гр.София - Групови ръководители, проектанти и чертожници на фасадни конструкции.
Вашите отговорности:
• Създаване на ключовите детайли за конструкции от стомана, алуминий и стъкло, координация с груповите и техническите ръководители.
• Съгласуване и създаване на детайлни чертежи.
• Своевременна и техническа оптимизация на фасадните конструкции.
• Създаване на производствени и монтажни чертежи.
• Подготовка на списъци за запитвания и поръчка на материали.
Вашите квалификации:
• Висше техническо образование.
• Опит в проектирането на фасадните конструкции е от предимство.
• Актуални познания в техническото чертане и различните строителни материали в стоманените и фасадните конструкции.
• Знания и опит в използването на CAD софтуер (AutoCAD, Advance Steel и др.) .
• Способност за систематично и процесно-ориентирани мислене.
• Умения за работа в екип.
Предлагаме:
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Участие в големи интернационални проекти.
• Възможност за постоянно повишаване на професионалната
квалификация и дългосрочна реализация;
• Съвременни технологии и безупречни условия на труд;

Ако желаете да станете част от нашият екип, изпратете вашите документи за кандидатстване.
С нетърпение очакваме да се запознаем с вас!
Конфиденциалността е гарантирана.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Dieselstraße 41 D-86368 Gersthofen

Дата:

04.09.2016

Организация:

Roschmann Konstruktionen aus Stahl und Glas GmbH

Повече информация за Roschmann Konstruktionen aus Stahl und Glas GmbH може да получите ТУК