Строителни работници към отдел "Канализационни услуги"

"Софийска вода” АД, най-голямото ВиК дружество в България, осигуряващо услугите по водоснабдяване, канализация и пречистване на отпадни води на София и околностите, обявява 3 свободни работни места в отдел "Канализационни услуги".

Функции и отговорности:
• Извършва проверки по състоянието на съоръженията на канализационната мрежа и отстранява проблемите по нея
• Участва при ремонтирането на канали, сградни канализационни отклонения, преливници и изграждането на нови сградни канални отклонения
• Работи в ограничени пространства, канализационни шахти, колектори, камери, преливници, като ги почиства ръчно и извършва дребни ремонти
• Почиства ръчно дъждовни отоци, участва при продухването на връзки посредством техника под налягане и при ремонтиране на прекъснати връзки на шахти
• Изпомпва отпадни води посредством специализирана каналопочистваща техника или помпа за отпадни води

Изисквания към кандидатите:
• Завършено средно образование
• Технически познания за ВиК мрежата
• Умения за работа в екип
• Отговорност
• Опит в строителството на ВиК съоръжения ще се счита за предимство

Специфични условия:
• Работа на 12 часови дневни смени, график 2/2
• Работа в ограничени пространства

За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер.

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.

Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, БПС, сграда 2А

Дата:

17.10.2016

Организация:

Софийска вода АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Софийска вода АД може да получите ТУК