Инженер поддръжка

Във връзка с подписан договор BG05M9OP001-1.003-0750-C01 по ОП „Развитие на човешките ресурси” и процедура „Ново работно място 2015", относно създаване на нови работни места, „Балканика енерджи” АД търси да назначи на трудов договор безработни лица, във връзка с изискванията на схема „Ново работно място 2015“.

С приоритет ще бъдат разглеждани кандидатури на хора от целевите групи до 29г.

Отговорности:
Длъжностите изискват планиране, инсталиране и поддържане на отоплителни системи инсталации и съоръжения. Полагане и запояване на тръби, инсталиране на регулиращите уреди. Проверка на функционалността и безопосността на съораженията.
Необходим е опит в монтаж на централни системи за отоплителна техника, работа със съдове под високо налягане и др. Четене и разбиране на технически чертежи и скици
Поддръжка на инструменти, измервателни инструменти, машини и устройства инсталиране и свързване, запояване и сглобяване на тръби, монтажни скоби.
Следене за експлоатационната безопасност на електрически задвижвани машини.
Въвеждане в експлоатация, поддръжка и ремонт на различни хладилни системи, технически съоръжения и инсталации. Измерване, регулиране, контрол и настройка.

Изисквания:
- Висше техническо образование, специалност: „Топлоенергетика“, „ Хладилна техника“ или „Топлотехника“.
- Минимум 2 г. стаж по специалността;
- Квалификационна група по безопасност (минимум трета квалификационна група) на електрически и топлофикационни централи и по топлопреносни мрежи и хидротехнически съоръжения;
- Правоспособност за експлоатация на котли с високо налягане;
- Владеене на Английски или друг европейски език на ниво B 2
Свободно ползване на работните програми: Microsoft Office, Open Office, AutoCAD

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
„Топлоенергетика“, „ Хладилна техника“ или „Топлотехника“.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.11.2016

Организация:

Цонкова