Технически сътрудник

Фирма търси технически сътрудник за подпомагане дейността на отдел Производствен /Арматурен двор/.

Вашите отговорности:

Приемане и обработка на заявки и поръчки за производство на арматурна заготовка;
Подаване на обработените поръчки към отдел Производствен;
Следене за точното и пълно изпълнение на подадените поръчки;
Изготвяне на технически справки, запитвания, оферти;
Подпомагане на дейността на отдел Търговски и отдел Производствен.

Нашите изисквания:

Средно или висше строително образование;
Компютърна грамотност - MS Office, Open Office, Internet, Email;
Инициативност, отговорност и организираност;
Добри комуникационни умения;
Умение за работа с екип;
Опит на подобна позиция е предимство.

Ние Ви предлагаме:

Работа в млад, енергичен и амбициозен екип;
Предизвикателна и динамична работа;
Дълготрайни и коректни трудови отношения.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.11.2016

Организация:

Симеон-73 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Симеон-73 ООД може да получите ТУК