Инженер Автоматизация- София

Easy Consult Ltd. e българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси. Работата ни се основава на разрешение № 229 от 23.08.2004г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, издадено от Министерството на труда и социалната политика.

Във връзка с разширяването на производствения капацитет на наш клиент – водеща компания в областта на преработката на черни и цветни метали, търсим опитен и мотивиран специалист за длъжността:

Инженер Автоматизация

“Имаме само едно бъдеще, и то ще бъде изпълнено от мечтите ни, ако имаме куража да предизвикаме установената практика.” – Соичиро Хонда

Вашите задължения ще бъдат:

Създаване на графици за сервиз на мрежите, сървърите и операторските станции;
Отстраняване на аварии свързани с автоматизацията на машините в производството;
Водене на стриктна техническа документация;
Извършване на проверка на всички елементи в системите за автоматизирано регулиране;
Извършване на необходимите профилактични и ремонтни работи по оборудването, както и регулиране, монтаж и демонтаж;
Обучава персонала, обслужващ оборудването за работа с него;
Спазва условията за безопасна работа, въведени с инструкции, заповеди и нормативни документи;
Въвеждане на правила съгласно корпоративните изисквания по проекта IT Security;

Ако имате:

Висше техническо образование – Електроника или Автоматизация е предимство
Предишен опит на подобна позиция – минимум 1 година
Познания по контролно – измервателни уреди, промишлени мрежи, контролери за управление и софтуер за прогамиране на контролери
Отлични аналитични способности, желание за самоусъвършенстване и придобиване на нови знания и умения
Проактивност по отношение подобряване на работата и процесите, работа в екип
Владеене на Английски език на работно ниво
Желание и възможност за пътуване

Тогава нашият Клиент Ви предлага:

Работа в международна компания, в динамичен и позитивен екип;
Възможност да прилагате уменията си в конкурентна среда;
Мотивиращо възнаграждение;
Периодични обучения;
Възможност за професионално израстване.

В случай че гореизложеното отговаря на Вашите кариерни търсения, не се колебайте, а кандидатствайте, като изпратите автобиография чрез бутона Кандидатствай.

Поверителността на личните данните е гарантирана.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 6/ 23.04.2012 г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидна до 23.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Електроника или Автоматизация - предимство.

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

07.12.2016

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК