Технически Ръководител отдел "Изграждане"

"Ти Ейч Консултинг" ЕООД е организация, която предлага експертни услуги в сферата на цялостното градинско и пространствено оформление. Дизайн, проектиране, изграждане и поддръжка на зелени площи. Компанията работи както с частни, така и с корпоративни клиенти. Проектираме и изграждаме с внимание към детайла и без компромис в качеството.

Нашата мисия е да предоставяме услуги с най-доброто качество в сферата на озеленяването; да създадем най-добрия дизайн съобразен с околната среда; да изградим ландшафт, който ще се запази с години напред; и не на последно място, да поддържаме зелените площи, така че те да запазят своите естетически и природни дадености в отлично състояние.
Нашият професионализъм е в oсновата на нашите постижения!

Поради разширяване на дейността си търсим да назначим: Технически Ръководител отдел "Изграждане"

Изисквания:
- Завършено образование: ландшафтна архитектура, агрономство, горско стопанство, техникум по строителство или озеленяване се счита за предимство;
- Умеете да боравите с инструменти за изграждане на озеленяване: фреза, храсторез, валяк, сеялка и др.;
- Имате познания за нуждите на растенията, видовете, специфики при отглеждане, посаждане и след-посадъчни грижи;
- Стаж и опит при изграждане на обекти;
- Стаж и опит при изграждане на поливни системи;
- Шофьорска книжка: Кат. В, С;
- Практически опит при работа със специализирани машини като Бобкат или Мини Багер се считат за предимство.

Отговорности:
-Отговаряте за координирането на дейностите за изграждане на обектите, които са Ви поверени;
- Изготвяте план за действие съобразен с поставените Ви срокове за изпълнение;
- Контролирате трудовата дисциплина и съблюдавате за нередности по време на работния ден, както и за спазване на вътрефирмените правила;
- Организирате и контролирате работните процеси и изпълнението на изграждането на обекти на компанията свързани с озеленяването;
- Контрол на оператор на специализирани машини Бобкат или Мини Багер; и други ръчни машини в сферата на озеленяването;
- Извършвате доставки, отчитане на товарителници, описване на пътни и сервизни книжки;
- Взимате участие в процеса на изпълнение на обекти в част "Озеленяване".

Ние предлагаме:
- Ръководна длъжност отговаряща за организирането и изпълнението на озеленителна дейност;
- Възможност за осъществяване на идеи в областта на озеленяването;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Добри условия на труд;
- Целогодишна заетост;
- Трудов договор;
- Благоприятни финансови условия.

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля, изпратете ни Ваше CV и мотивационно писмо.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.05.2017

Организация:

Ти Ейч Консултинг ЕООД

Повече информация за Ти Ейч Консултинг ЕООД може да получите ТУК