Инженер Конструктор

Специалист с висше техническо образование с цел усвояване на компютърна програма за проектиране на мебели.

Описание :

Фирма” Тотал М” ООД е създадена през 1990г. и започва своята дейност с производството на мебели, за да предложи едно ново и различно виждане в мебелната индустрия.
Компанията предлага решения за всички видове клиенти:
• корпоративни
• търговци
• крайни потребители

Задължения и отговорности:

Създава и преработва необходимата за производството КТД на изделията. Съгласува разработената документация със звената, имащи отношение към нея и им я предоставя. Спазва конструктивната нормала. Архивира КТД според установените изисквания. Усвоява нови начини и форми на конструиране на мебели чрез нови софтуерни продукти. Участва в разработването на нови и усъвършенстването на съществуващи изделия.

Изисквания за длъжността :

• висше техническо образование, подходящо за позицията;
• стаж на същата или подобна позиция- не е задължителен;
• умения за работа с Auto Cad или Solid Works, Microsoft office;
• добро владеене на английски език- не е задължителен;
● комуникативност, организираност, умения за работа в екип, аналитични способности, желание за работа,
● силна мотивация за развитие.

Фирмата предлага:

● работа в динамична среда;
● възможност за по-нататъшно усъвършенстване, професионално развитие и фирмено обучение, творческа работа и изява;
● мотивиращо заплащане;
● договор- постоянен;
● работно време- петдневна работна седмица, осем часов работен ден.

Форма на провеждане на конкурса:

I ви етап – подбор по документи;
II ри етап- провеждане на събеседване;
III ти етап - разработване на задание;

Необходими документи за участие:
Автобиография;Мотивационно писмо;

Документи се приемат до 03.02.2017 год.
За допълнителна информация тел. 054/ 86 51 02

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:
техническо образование

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Шумен