Инженер-технолог

Металообработващ цех, търси да назначи Инженер-технолог. Цехът разполага със следните машини:

Стругове - C13; C-11
Струг CNC
Център CNC
Фрези - 4бр.
Борверг
Координат
Шлайфове - центрови и плосък.
Изисквания:

Добри организационни умения.
Необходимо образование.
Металознание.
Познания по машинни елементи.
Да познава управлението на машините, с които разполага цехът.
Техническо чертане, разчитане на чертежи и умение за работа с измервателни уреди.
Изготвяне на адекватни и конкурентни оферти.
Умение за работа в екип.
Насърчаване на работния процес и мотивация на служителите.
Задължения:
Да следи за правилната експлоатация на наличните машини и инструменти.
Да изготвя оферти за нашите партньори и клиенти.
Да възприема правилно и точно желанията на клиента и да проследява дали са изпълнени всички негови забележки.
Да проследява използваните инструменти и при необходимост да поръчва нови.
Да посреща и изпраща клиенти.
Предимства:
Работа на такава позиция.
Опит в сферата на металообработването.
Работа с металообработващи машини.
Ние предлагаме:
Работа в динамична среда с екип от професионалисти.
Добро и заслужено възнаграждение.
Възможност за развитие в областта.
Ако считате, че сте подходящ кандидат, можете да се свържете с нашето лице за контакти, Станислав Липчев, на тел.: 0887 91 72 13 или да заповядате на място в обекта. Заплащането е по договаряне.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

10.01.2017

Организация:

Варна Струг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Варна Струг ЕООД може да получите ТУК