Системен администратор

Изисквания:
Висше – Бакалавър в областта на информационните технологии - КСТ, Математика и информатика;
Опит със системи за регистриране, наблюдение и управление на събития;
Владеене на MS PowerShell;
Владеене на английски език – ниво В2.

Предимства:
Познаване на MS System Center Operations Manager (SCOM);
Притежаването на сертификат ITIL Foundation;
Владеене на немски език.
Основни задължения:
Планира и поддържа процеса на "Управление на събития" (Event Management Process);
Изготвя филтри за значими събития от съответните конфигурационни единици, физическата среда (UPS, Климатични системи, Противопожарни известителни системи) и мрежова инфраструктура;
Внедрява, конфигурира и актуализира помощни добавки на различни производители на хардуер и софтуер за наблюдение на гамата от техни продукти (Management Packs);
Сътрудничи и взаимодейства с други експерти, за осигуряване на интегриран подход в дизайна, внедряването и поддръжката на ИТ услугите;
Координира интерфейсите от и към системата за управление на събития с други ИТ процеси (Incident Management, Request Fulfillment, и т.н.);
Контактува с външни експерти/консултанти за отработване на тежки проблеми, свързани с проактивното наблюдение на ИТ инфраструктурата;
Събира и анализира информация от съответните експертни групи, мениджмънт системи или Help-desk;
Познава и прилага добрите практики в ИТ
Ние Ви предлагаме:
Стриктно спазване договореностите между страните;
Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
Здравословни и безопасни условия на труд;
Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
Допълнително здравно застраховане;
Социални придобивки.
Необходими документи:
автобиография
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Радиново

Адрес:

4202 с. Радиново, обл. Пловдивска

Дата:

21.06.2018

Организация:

Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД

Повече информация за Либхер-Хаусгерете Марица ЕООД може да получите ТУК