Тестер - Аудио Хардуер

Предметът на нашата дейност е проектиране, производство и продажба на висок клас аудио оборудване за музикалната и филмова индустрия с търговската марка Antelope

Ние непрекъсното развиваме своята дейност като разработваме и въвеждаме иновативни технологии, в областта на цифровата аудуо и видео техника. В тази връзка търсим опитни техници или инженери, които имат желание и готовност да работят по разнообразни и предизвикателни проекти.

Какво Ви предлагаме:

- Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, карти за спорт и здравна застраховка и карта за градския транспорт
- Да сте част от екип, който създава продукти за световната звукозаписна индустрия
- Да развивате ежедневно професионални знания и умения
- Новопостроена сграда в центъра близо до метростанция и спирки на градски транспорт
- Безплатно кафе, чай и закуски в фирмена кухня и джаги за любители

Какви ще са Вашите отговорности:

- тестване и настройка на произведените устройства;
- контрол при наработката на отказ;
- входящ/изходящ тест на устройствата за и от ремонт;
- откриване и отстраняване на повреди;
- технически съвети консултации.

Какви са нашите изисквания:

- завършено средно специално или висше образование по електроника;
- минимум 3 годишен опит в областта на електрониката;
- практически опит в работата с измервателни уреди;
- опит с аналогова и цифрова схемотехника;
- умение за съставяне на тестови инструкции;
- добра компютърна грамотност;
- средно ниво на технически английски език.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, пл. Папа Йоан Павел II N:6

Дата:

17.01.2017

Организация:

Elektrosfera ltd.

Детайли за организацията:

Повече информация за Elektrosfera ltd. може да получите ТУК