Конструктор на зърно бази и селскостопански съоръжения и метални конструкции

Нашият клиент е бързоразвиваща се компания, в областта на проектирането, конструирането и продажбата на селскостопански съоръжения и земеделска техника:

Изисквания:
- Висше инженерно образование: машинен инженер или строителен инженер; квалификация "Метални конструкции" или сгради;
- Работа със следния специализиран софтуер: AUTOCAT; SolidWorks; софтуер за 3D и 2D моделиране;
- Опит в проектирането на метални конструкции, съоръжения или сгради: мин. 5 г.;
- Отлично владеене, писмено и говоримо на английски език;
- Готовност за командировки в страната и чужбина;
- Представителен външен вид;
- Умение за работа с клиенти;
- Комуникативност;
- Шофьорска книжка: категория В;

Вашите задължения ще бъдат свързани с това:
- да подпомагате и допълвате дейността на главния конструктор в изготвянето на оферти, изнасянето на презентации и сключването на търговски сделки;
- да проектирате, конструирате селскостопански машини и съоръжения;

Компанията предлага:
- много добро заплащане;
- нетно заплащане;
- работа в екип от професионалисти;
- обучение и развитие;
- дългосрочни трудови отношения;

Лиценз 1612, валиден до 02.08.2018г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Инженери

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

ул. Александър Батенберг 28, офис 39

Дата:

24.01.2017

Организация:

SOLO Human Resources Consulting
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за SOLO Human Resources Consulting може да получите ТУК