Търговски представител, Бизнес клиенти – гр. Перник

Вие сте динамична личност и вярвате, че продажбите са не просто работа, а начин на живот? В същото време не се боите от трудности и умеете да постигате резултати. Готови ли сте да работите здраво и да печелите много?!

Ако отговорът Ви е ДА - нашето предложение е точно за вас!

За дирекция Корпоративни продажби ние търсим Търговски представител ориентиран към продажби и професионално следпродажбено обслужване.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ:

Продажба на услуги и продукти на VIVACOM спрямо нуждите на нашите клиентите
Презентация на място пред клиента на дейността на компанията, както и условията за предоставяне на телеком решения
Повишаване на приходите в клиентската база, постигане на поставените цели и цялостната удовлетвореност на клиентите от работата с Вас и VIVACOM
Съдействие при разрешаване на телекомуникационни казуси на клиентите съгласно вътрешни правила на компанията

УСПЕШНИЯТ КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:

Висше образование, владее английски език и има добра компютърна грамотност (MS Office)
Търговски опит в сферата на телекомуникации или ИТ
Умения за активна директна работа с корпоративни клиенти
Способност за убеждаване, устойчивост и отстояващо поведение
Шофьорска книжка категория B
И за да носи работата пълно удоволствие, ние Ви предлагаме:
Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

11.06.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК