ИНЖЕНЕР в отдел Конструктивен- Русе

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2000 служители в повече от 19 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

За наш клиент международна компания, търсим, амбициозен специалист, който да се присъедини към екипа на позицията:

ИНЖЕНЕР КАЧЕСТВО

Изисквания:

- Висше техническо образование, квалификация “Машинен инженер” или друга подходяща
- Познаване на технологичните процеси в производството
- Познания в областта на заварените конструкции, механиката, хидравликата и задвижващите
механизми
- Опит над 1 година на подобна позиция
- Мотивация за работа, умение за работа в екип и стремеж към постигане на високи резултати
-Владеене на английски език.

Отговорности:

- Контролиране на качеството на произвежданите изделия
- Осъществяване на производствен и изходящ контрол на готовата продукция
- Водене на регулярна документация по качеството – дневници, отчети, книги и др.

Компанията предлага:

- Професионално развитие;
- Възможност за придобиване на нови знания и умения;
- Работа в динамичен екип от професионалисти;
- Отлични условия на работа;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпращайте актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 1516, валиден до 09.10.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

02.02.2017

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК