Инженер , оценяване и остойностяване на обекти и др.

Описание

Задължения
Разработване и внедряване на технологии
Участва в съставянето на задачи за проектиране
Водене на технологична документация
Инспектира приспособленията ,оборудването и инструментите
Изисквания
- Завършено висше образование
- Да бъде под 29 години
Професионален опит не се изисква
Основни компетенции
-отлични комуникационни умения
-компютърна грамотност
-способност за приоритизиране на време и проекти
-отговорност, организираност на задачите
-творчество и инициативност
-изразено чувство за качество и отговорност
-желание за споделяне и получаване на знание
-ведра личност с позитивно излъчване и мислене
-активност и ориентираност към резултати
-желание за самообучение+
-умение да вижда проблеми и грешки и да предлага решение за тях
-внимание към детайлите,проактивност, експидитивност
2.Ние предлагаме
-ключова позиция в динамичен екип от професионалисти
- възможност за професионално и длъжностно развитие
-възможност за професионална реализация в реномирана компания
-отлична офис атмосфера
-атрактивно възнаграждение,бонуси, пряко обвързани с представянето, което се увеличава ,заедно с вашите резултати
- Предлага за възможности за участие във вътрешните обучения съгласно плана за квалификация
Придобиване на нови знания и развиване на умения за прилагане на теоретично знания
Ще бъдете наети по проект
При справяне със задачите ,ще им се предложи договор в фирмата
3 Какво означава да сте част от екипа на Водстрой
-високо професионална работна екосистема
-динамична работа в бързоразвиваща се компания с утвърдени пазарни позиции
-развивате своята креативност и професионализъм и получавате подкрепа от компания ,лидер в своята сфера
-Работите в млад,енергичен и амбициозен екип
-участие в семинари и изложения на международно ниво
Ако считате , че сте подходящият за нас кандидат можете да изпратите следните документи и да звънете на 0885910606 да си запазите час на интервю
- Europass автобиография;
- Мотивационно писмо;
- Препоръки, сертификати, дипломи, грамоти;
- Шофьорска книжка
Изпращайте пълна автобиография със снимка на имейл: vodstroyvt@gmail.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 720 до 760 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Инженери

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

21.02.2017

Организация:

"Водстрой ВТ" АД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Водстрой ВТ" АД може да получите ТУК