Търговски представител на процесна филтрация

Във връзка с дейността на свой клиент Агенция Кариера ООД обявява свободно работно място за позиция:

Задължения:

- Изграждане на контакти с потенциални клинети и разширяване на съществуващите търговски пазари;
- Поддържане на устойчиви отношения с настоящи партньори на фирмата;
- Изготвяне на оферти;
- Съставяне на график на планирани посещения;
- Съставяне на репорти (ден/седмица/месец);

Изисквания:

- Висше техническо образование (инженерно е с предимство);
- Търговски опит в идентичен или сходен бранш ще се счита за предимство;
- Познания в компресорното оборудване е предимство;
- Добри комуникативни и презентационни умения;
- Способност за вземане на самостоятелни решения;
- Умения за водене на преговори;
- Английски език на работно ниво (писмено и говоримо);
- Компютърна грамотност (Word, Exel, Power Point);
- Шофьорска книжка;
- Възможност за служебни пътувания в страната в рамките на 1 до 5 дни.

Ние предлагаме:

- Трудов договор с 6 месечен изпитателен срок;
- Комисионна схема на база осъществени продажби;
- Обучение, свързано със служебните задължения;
- Продуктови обучения и семинари в чужбина;
- Работа със световно утвърдени търговски марки;
- Служебен автомобил, телефон и компютър за нуждите на посочената длъжност;

Ако желаете да натрупате знания и опит в областта на индустриалната и процесна филтрация, ще очакваме Вашата автобиография и актуална снимка;

Данните предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Агенция по Заетостта №: 1858/24.03.2015 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.03.2017

Организация:

Бизнес школа

Детайли за организацията:

Повече информация за Бизнес школа може да получите ТУК