Back office Admin - Spanish- София

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

Нашият партньор е международна компания оперираща основно в Испания с новооткрит офис в България, търгуваща и дистрибутираща горива и алтернативни източници на енергия.

Поради откриването на офис в България, компанията търси да назначи Специалист бек офис с добър Испански език.

Ако вие сте динамична личност, с желание да учи и да се развива, не ви притеснява, имате афинитет, както към административна работа, така и към комуникацията, бихте могли да откриете едно ново бъдеще в професионалното си развитие.

Вашите задължения ще включват:

Администриране и обработка на клиентски поръчки;
Управление и изпълнение на поръчки към и от логистични центрове на компанията;
Съставяне на различни решения и справки по данни от търговската дейност;
Изготвяне на оферти и тяхното проследяване;
Работа "рамо до рамо" с колегите на място в Испания;

Подходящият канидат ще има:

Предишен административен или бек офис опит (в международна компания, би било предимство);
Компютърна грамотност по MS Office;
Опит със специализиран софтуер, би бил предимство;
Желание да се учи и да се развива;
Око към детайла и умения за мултитаскинг;
Испански език на работно ниво;
Отлични комуникационни и презентационни умения;

Предложението:

Стандартно работно време и коректни трудово-правни отношения;
Офис на централна локация в близост до метростанция;
Подробно въвеждащо обучение;
Предизвикателна и интересна работа;
Възможност за изграждане на обширни знания;
Много добро възнаграждение и възможност за бързо развитие;

Всеки успех има своето начало, сега е времето за стъпка в професионалното Ви развитие. Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и желаете да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, моля натиснете бутона „Кандидатствай по тази обява”, за да изпратите CV и актуална снимка. Само кандидатите отговарящи на изискванията за позицията, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

20.03.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК