СЧЕТОВОДИТЕЛ- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш доверен и утвърден партньор, търсим да назначим: Оперативни счетоводители с малък или голям опит.

Основни отговорности:
Текущо счетоводно обслужване и обработка на първичните счетоводни документи, приходни, разходни, банкови и други;
Изготвяне и водене на счетоводни регистри;
Отчитане на дълготрайните материални и нематериални активи;
Изготвяне на счетоводен и данъчен амортизационен план и осчетоводяване на амортизациите на дълготрайните активи;
Счетоводно обслужване и отчитане на складово стопанство на фирмата;
Калкулиране на себестойност на изделия и услуги;
Изготвяне и представяне на ежемесечните дневници и справка-декларации по ЗДДС и VIES;
Изготвяне на справки, отчети за обслужващите банки, НСИ и други институции;
Текущи периодични справки и анализи, свързани с разчетите с доставчици и клиенти, складове и парични потоци, приходи, разходи и други показатели, и цялостно счетоводно обслужване на Вашите нужди като мениджър на фирмата.

Нашите изисквания:
Висше икономическо образование, специалност „Счетоводство и контрол“ или друго подходящо;
Опит между 3 и 5 години в сферата на счетоводството;
Компютърна грамотност – MS Office и специализирани софтуерни счетоводни продукти;
Владеене на англиски език ниво (B2-C1);
Познания по български и международни счетоводни стандарти;
Добри познания за работа с MS Excel;
Мотивирана личност с внимание към детайла и умения за работа в екип.

Нашето предложение:
Приятна и спокойна работна среда с млад и динамичен екип;
Стандартно работно време с възможност за гъвкавост;
Удобна локация в центъра на София;
Възможност за развитие и придобиване на безценен опит;
Бонусна схема;
Мулти спорт карта.
Ако имате интерес към предложението, моля, изпращайте своята автобиография.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2600 до 3200 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

20.03.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК