Технически ръководител- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e компания, лидер в своята област.
Във връзка с развитието на дейността, компанията търси, мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Технически ръководител

Отговорности:

- Контрол върху използването на правилните ресурси съгласно законовите изисквания и изискванията по качество за реализиране на проекта;
- Предварително идентифициране на рискове и грешки при изпълнение на СМР и предотвратяване на бъдещи такива;
- Разпределя работата на строителните бригади и подизпълнителите, поддържа връзка с инвеститора.
- Контрол върху количественото и качественото изпълнените на СМР;
- Контрол на всички влагани в процеса на строителство материали, съответстващи на наложения стандарт на компанията за изпълнение на СМР;
- Следене за изпълнението и непрекъснато подобряване на утвърдените методологии за работа;
- Планира самостоятелно работата си в рамките на поставените срокове, в съответствие с поставените задачи;
- Координира и съгласува дейностите с Ръководител проекти;
- Осигуряване спазването на строителното законодателство и стандартите за работа, качество, разходи и безопасност.

Изисквания:

- Висше/средно техническо образование;
- Минимум 2 години опит на релевантна позиция в строителна компания;
- Опит с инфраструктурни проекти, железопътно строителство или строителство на сгради и съоръжения ще се счита за предимство;
- Добри познания на нормативната база в строителството, разчитане на проектна документация, познаване на строителния процес като технология, детайли и конструктивни решения;
- Много добра компютърна грамотност;
- Силна мотивация за професионална реализация и развитие в сферата на строителството;
- Способност за определяне на приоритети и внимание към детайли.
- Отлични организационни и комуникативни умения.

Компанията предлага:

- Предизвикателна работна среда в бързо разрастваща се и стабилна компания;
- Възможност за дългосрочна професионална реализация;
- Отлични условия на работа и въвеждащо обучение;
- Мотивиращо възнаграждение.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

02.10.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК