Инженер-конструктор- Пловдив

Описание

ИНЖЕНЕР-КОНСТРУКТОР
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, международен производител на машини за хранително-вкусовата промишленост, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Инженер-конструктор

Отговорности:

• Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;
• Конструиране на детайли и възли и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
• Следи за съответствие на новите възли с приложимите стандарти;
• Наблюдава, анализира работата на действащите съоръжения, прави предложения за подобряване на конструкциите, обезпечава работна документация за измененията;
• Наблюдава и анализира технологичното състояние на производството, участва в проекти за усъвършенстването му

Основни изисквания:

• Висше техническо образование – машиностроене или друго релевантно;
• Опит при конструирането на машини, детайли и възли минимум 5 години;
• Много добро ниво на владеене на английски или немски език;
• Познания и опит в работата с 3D-CAD, Solidworks;
• Познания за новостите и спецификите в бранша;

Компанията предлага:

• Възможност за дългосрочна работа и развитие;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Социални придобивки;
• Обучения, свързани с повишаване нивото на ефективност, при изпълнение на служебните задължения;
• Отлични условия на труд и приятна атмосфера

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.10.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК