Сервизен техник – климатична и хладилна техника

ВМ Аутомейшън е пазарен лидер в областта на битовата и индустриална климатизация, отопление, вентилация и климатизация (ОВиК), хладилно оборудване (Refrigeration), резервно и непрекъсваемо токозахранване (UPS и Дизел Генератори), сградната автоматизация и контрол (BMS), включително прецизни климатизатори (Close Control) за технологични центрове за данни, чисти помещения и инфрачервено зоново отопление. Компанията предлага пълен инженеринг: проектиране, доставка и монтаж, въвеждане в експлоатация, гаранционна и извънгаранционна поддръжка и сервиз. Компанията e оторизиран дистрибутор за Johnson Controls (YORK), BlueBox, Systemair, SitalKlima, Trox, AlfaLaval, Baltimore Aircoil Company, Toshiba, Fujitsu General, EATON, SDMO, Riello, Heliosa и други.

ВМ Аутомейшън поддържа специализирани, сервизни центрове в градовете София, Варна, Бургас и Ямбол. От 2013г. компанията е сертифицирана по ISO 9001:2008 и OHSAS 18001:2007.

Предлагаме Ви да станете част от нашия екип в град София на позиция:

Задължения и отговорности:

• Ремонтиране, монтиране и въвеждане в експлоатация на хладилни и климатични инсталации;
• Контролиране на нормалното функциониране на хладилните инсталации и съоръжения;
• Извършване на всички видове ремонтни дейности по инсталациите;
• Изграждане на тръбни трасета, контрол на спойките на същите;
• Извършване на проверки за херметичност на хладилни инсталации;
• Диагностициране и обслужване на хладилни и климатични инсталации;
• Отстраняване на аварии по агрегатите и възлите;
• Профилактиране на съоръженията;
• Стриктно изпълняване на плановите профилактики и попълване на работни карти и протоколи;
• Изготвяне на графици за изпълнение на планови профилактики.
• Изпълняване на други възложени задачи, свързани с длъжността;
• Готовност за регулярни командировки в страната;
• Спазване на техническата безопасност, охрана на труда и противопожарна защита.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Образование и сертификати, релевантни за изпълнение на длъжността;
• С ПРЕДИМСТВО са кандидатите с Документ за правоспособност /сертификат/ за извършване на проверка за херметичност на хладилни и климатични инсталации и термопомпи, съдържащи 3 кг. или повече флуорирани парникови газове, съдържащи 6 кг. или повече флуорирани парникови газове с херметични системи, които са етикетирани като такива: извличане, монтаж, поддръжка или сервизно обслужване – ПЪРВА КАТЕГОРИЯ;
• Опит на подобна длъжност – минимум 2 години;
• Прецизност и коректност при изпълнение на работните задължения;
• Инициативност и лоялност;
• Умение за работа в екип;
• Препоръчителни основни познания по английски език;
• Валидна шофьорска книжка.

Компанията предлага:

• Работа в динамична среда;
• Работа в структура с утвърдени пазарни позиции;
• Възнаграждение свързано с постигнатите резултати;
• Възможност за професионално развитие.

Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството, моля, изпратете подробна автобиография, като напишете референтния номер на позицията. Първоначалният подбор ще се извърши по документи, като ще се свържем с одобрените кандидати.

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери
Специалисти - електротехници
Специалист - заварчици

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1702 София, бул. Г.М. Димитров, бл. 60, партер

Дата:

16.03.2017

Организация:

ВМ Аутомейшън ЕООД

Повече информация за ВМ Аутомейшън ЕООД може да получите ТУК