ИНЖЕНЕР - КОНСУЛТАНТ по навигационни и автоматизирани системи за управление

Нашият клиент е голяма международна компания, партньор на световни лидери в областта на навигационните и автоматизирани системи за управление на транспортни средства, с дългогодишен опит в инсталирането, интегрирането и поддръжката на предлаганите системи и оборудване. Поради разширяване на дейността си в България компанията търси:

Изисквания:

Висше техническо образование – специалност електроника, телекомуникации или друго релевантно образование

Опит в областта на навигационни и автоматизирани системи за управление

Много добро владеене на английски език

Валидна шофьорска книжка и готовност за пътуване в страната

Отговорности:

Консултира колегите си осъществяващи търговска дейност с навигационни системи и технологии за автоматизирано управление, представя услугите и продуктите в директни срещи с клиенти.

Консултира клиентите при избор на оборудване спрямо търсените резултати и специфичните нужди за мониторинг, анализ на данни, автоматизация, повишаване на ефективноста, икономията на ресурси и др.

Извършва инсталация и последваща поддръжка на внедрените системи и технологии.

Поддържа контакти с производители на оборудване за изграждане на системи за навигационно и автоматизирано управление, посещава продуктови обучения и постоянно актуализира познанията си за съвременните решения в областта на навигационните системи и системите за автоматизираното управление.

Обучава представители на сервизната мрежа в страната за поддръжка на системите за автоматизирано управление на транспортни средства.

Условия:
Възможност за професионално развитие в чуждестранна компания с високи стандарти на работа.
Много добри условия на труд, конкурентно основно възнаграждение и стимулираща бонусна система.
Отлични възможности за кариера и развитие. Интензивни продуктови обучения в европейски тренинг центрове.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.7

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Инженери

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

27.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК