Специалист монтаж и сервиз

Инженерингова компания в областта на медицинските технологии търси да назначи на трудов договор „специалист монтаж и сервиз на медицинска техника“

Отговорности:
- Извършва набавянето на материали и консумативи за изпълнение на проекта.
- Извършва монтаж на апаратура- операционни лампи, таванни газови колони, компресорна техника и др.
- Комуникира с възложителя по време на изпълнение на проекта.
- Носи отговорност за машините и технологичното оборудване на фирмата.
- Извършва периодично сервизно обслужване на медицинска апаратура
- Води график на периодичните сервизни профилактики на монтираната апаратура

Изисквания:
- Техническо образование или опит в сервиз или монтаж на техника.
- Способност за планиране и самостоятелно организиране изпълнението на поставените задачи
- Способност за работа под напрежение и спазване на срокове.
- Задължително изискване е възможност за пътуване и командировки в цялата страна.
- Задължително шофьорската книжка кат.В (активен шофьор).

Компанията предлага:
- Реализация в просперираща компания.
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
- Възможност за професионално развитие.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.04.2017

Организация:

Джи Кей Инженеринг Груп ООД

Повече информация за Джи Кей Инженеринг Груп ООД може да получите ТУК