Специалист Стратегически Индустриални Проекти

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Във връзка с разширяването на дейността на наш клиент, търсим да назначим енергичен и целеустремен Специалист Стратегически Индустриални Проекти с работно място в гр. Шумен.

Компанията предлага:

- Отлични условия за работа и конкурентно възнаграждение;
- Пакет от допълнителни социални придобивки;
- Възможности за участие в програми за обучение и квалификация;
- Ръководен екип, който насърчава професионалното развитие, личностното израстване и взаимодействието между екипите.

Отговорности:

- Участва и подпомага екипа на отдела при избора, тестовете и договарянето на нови машини, съоръжения и технологии;
- Изготвя, систематизира и архивира техническа документация;
- Участва в процеса на приемане и въвеждане в експлоатация на машини, съоръжения и технологии;
- Изследва и анализира тенденции на развитие на отделни направления на индустрията.

Изисквания:

- Висше техническо образование – Машинно инженерство, Електротехника, Електроника;
- Английски език – много добро ниво, писмено и говоримо;
- Компютърни умения - MS Office, MS Outlook, 2D и 3D проектиране на Solid Works, AutoCAD;
- Отлични комуникационни умения;
- Умения за работа върху няколко задачи едновременно;
- Умения за много добра организация на работа и отношение към детайла.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

19.04.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК