Технически ръководител

Описание

Технически Ръководител

ЕР 35 СОЛЮШЪНС ЕООД е модерна компания в областта на индустриалното и жилищно строителство.

От името на немската ни компания партньор Freiburger Hochbau GmbH в провинция Baden-Württemberg, търсим технически ръководител за строителни обекти в Германия.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

• Осъществява непосредственото оперативно, техническо и административно ръководство и контрол на строителния обект.
• Подробно проучва и следи за точно спазване на проектите и не допуска отклонения от тях
• Контролира и координира работата на подизпълнителите и поддържа връзка с инвеститора.
• Контролира качеството на строителството и материалите, доставяни на обекта, както и съхранението на строителните материал.
• Следи за своевременни заявки на материали, машини, инструменти и др. на обекта
• Приема извършената работа по количество и качество и отчита изпълнението на строителството.
• Участва в разработването и спазването на планове, стратегии, графици за изпълнението на видовете работи и др.
• Планира самостоятелно работата си в рамките на поставените срокове, в съответствие с поставените задачи
• Спазване на трудовата дисциплина и здравословните и безопасни условия на строителната площадка

ИЗИСКВАНИЯ

• Техническо образование – строителен техникум или висше инженерно образование в областта на строителство;
• Сходен професионален опит – 3 години
• Компютърна грамотност – MS Office , добро владеене на AUTOCAD
• Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор
• Владеене на немски език, основно ниво
• Експедитивност и стриктност и при изпълнение на поставените задачи
• Позитивна личност с отлични организационни и ръководни умения и екипен дух
• Възможност за дългосрочна, постоянна ангажираност в Германия

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

• дългосрочен ангажимент на трудов договор
• много добро възнаграждение и възможност за професионална реализация в реномирана компания
• служебен транспорт до обектите на компанията
• работа в динамичен и отговорен колектив

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV.
Интервюто ще бъде проведено само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

19.04.2017

Организация:

ЕР 35 СОЛЮШЪНС ЕООД

Повече информация за ЕР 35 СОЛЮШЪНС ЕООД може да получите ТУК