Ландшафтен архитект

"Ти Ейч Консултинг" ЕООД е организация, която предлага експертни услуги в сферата на цялостното градинско и пространствено оформление. Дизайн, проектиране, изграждане и поддръжка на зелени площи. Компанията работи както с частни, така и с корпоративни клиенти. Проектираме и изграждаме с внимание към детайла и без компромис в качеството.

Нашата мисия е да предоставяме услуги с най-доброто качество в сферата на озеленяването; да създадем най-добрия дизайн съобразен с околната среда; да изградим ландшафт, който ще се запази с години напред; и не на последно място, да поддържаме зелените площи, така че те да запазят своите естетически и природни дадености в отлично състояние.
Нашият професионализъм е в oсновата на нашите постижения!

Поради разширяване на дейността си търсим да назначим: Ландшафтен архитект, който се развива, следи и прилага съвременните тенденции и техники в ландшафтния дизайн.

Отговорности:
- Проектиране: подготвя проектните предложения и разработки към партньорите на фирмата;
- Качествен контрол в изграждането и поддържането на зелени площи: осъществява контола на проектираните от него обекти;
- Изготвя проектно-сметна документация;
- Съставя разчети за работна сила, материални ресурси, оборудване, временни бази, координация с подизпълнители и др.;
- Извършва остойностяване и бюджетиране на даден проект;
- Провежда пазарни проучвания;
- Организира, отчита и осъществява контрол на СМР на обекта;
- Изготвя актове за извършени работи.

Изисквания:
- Завършено висше образование по специалността: Ландшафтен архитект;
- Минимум едногодишен опит като Технически ръководител на обект;
- Минимум едногодишен опит в изготвянето на технически спецификации, тръжни документи, изработване и проверка на КСС и СМР, и бюджетиране на проекти в сферата на озеленяването;
- Познание за действащата в България нормативна уредба;
- Компютърна грамотност - MS Office, MS Project, AutoCAD;
- Способност за ръководене на екипи;
- Умения за организиране на работа и разпределяне на функциите и задълженията по възложените дейности;
- Способност за взимане на бързи и адекватни решения;
- Шофьорска книжка –Кат. B.

Ние предлагаме:
- Благоприятни финансови условия, обвързани с постигнатите резултати;
- Целогодишна заетост;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Отлични условия на труд;
- Възможност за осъществяване на идеи в областта на озеленяването.

Ако проявявате интерес към тази позиция очакваме Вашето CV.

Благодарим, че избрахте „Ти Ейч Консултинг” ЕООД като потенциален Ваш работодател!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Ландшафтна архитектура

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.05.2017

Организация:

Ти Ейч Консултинг ЕООД

Повече информация за Ти Ейч Консултинг ЕООД може да получите ТУК