Специалист в офертен отдел – подготовка на тръжна документация

"Строително-предприемачески холдинг" ЕООД е една от най-големите строителни компании в България, лидер в екологичното и инфраструктурното строителство. Холдингът е основан през 2002 г. Компанията разполага с целия набор от механизация и съоръжения, необходими за реализирането на широк кръг от строителни проекти. Освен екологичното и инфраструктурно строителство, холдингът е специализиран и във високото строителство при изграждането на административни, жилищни и бизнес сгради и хотелски комплекси. Бързото и стабилно развитие на дружеството се дължи на кадровия потенциал от висококвалифицирани мениджъри и служители, както и на модерната производствено-техническа база.

За разрастващата се дейност в отдел ПТО търсим опитни професионалисти за позицията Специалист в офертен отдел – подготовка на тръжна документация.

Изисквания:
· Висше СТРОИТЕЛНО образование;
· Опит в изготвяне на оферти и тръжни документи е сериозно предимство;
· Опит и познания в изпълнение на СМР;
· Опит в работа с техническа и административна документация;
· Познаване на нормативната уредба в сферата на обществените поръчки;
· Свободно ползване на английски език - писмено;
· Компютърна грамотност и работа с MS Word, MS Excel, MS Outlook.

Отговорности:
· Отговаря за изготвянето на документациите за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки в строителството;
· Води кореспонденцията с Възложителя;
· Поддържа списъка с актуалните обществени поръчки в строителството;
· Поддържа актуална информация за процедурите по Закона за обществени поръчки;
· Събира, съхранява и отговаря за наличието на документите за участие в процедури по ЗОП;
· Организира изготвянето и окомплектоването на необходимите документи.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати по документи.
Личните данни, предоставени от кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.05.2017

Организация:

Строително-предприемачески холдинг ЕООД

Повече информация за Строително-предприемачески холдинг ЕООД може да получите ТУК