ИНСТАЛАТОР / МОНТАЖНИК

Във връзка с разширяване на дейността си Айсгард ООД търси специалисти за позицията електро-инсталатор за гр. София.

Айсгард ООД е специализирана в проектиране, доставка, монтаж и супервайзинг на кабелни отоплителни системи – оторизиран дистрибутор на датската фирма DEVI /част от Danfoss/ – водещ производител в Европа
През годините сме работили на най-големите и отговорни обекти в България, без компромиси в качеството.

ОПИСАНИЕ НА ДЕЙНОСТТА
Електро-монтажни работи включващи:
- Монтаж на нагревателни кабели DEVI върху тръби, в олуци и водостоци, по рампи алеи и др.
- Монтаж на подово отопление
- Монтаж на силови линии,
- Сглобяване и монтаж на електро табла
- Други възложени задачи

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Опит в областта на електроизграждането и слаботоковите системи е предимство
- Умения за работа в екип
- Готовност за преминаване на вътрешнофирмени обучения
- Свидетелство за МПС-кат. В е предимство
- Готовност за пътуване в командировки – не по дълги от една седмица.
- Лоялност, отговорност

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Разнообразна и динамична работа
- Гарантирана коректност
- Трудов договор и постоянна заетост
- Фирмено работно облекло и ЛПС
- Фирмено обучение
- Курсове за повишаване на квалификацията
- Застраховка живот

Ако желаете да се присъедините към нашият екип, моля изпратете автобиография.
На избраните кандидати ще са обадим за интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Строителство, Архитектура
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул, Симеоновско шосе 9

Дата:

08.09.2017

Организация:

Айсгард ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Айсгард ООД може да получите ТУК