Технически директор

„Palirria Bulgaria” Ltd е основана през 2000 г., като част от „Palirria Group”. Днес ние сме едни от най-големите износители на готови за консумация ястия и гордо заемаме позиция № 1 производител на сарми в света. Продуктите на „Palirria” са разпространени в повече от 40 страни по света и общо годишно производство е над 17.000 тона. Нашата мисия е да поддържаме растежа си чрез удовлетвореността на клиентите, иновациите, качество и задоволяване на глобалните очаквания.
Ние търсим за нашия екип динамична и силно мотивирана личност за позицията Технически директор.

Основни задължения:
- Планира и управлява цялостната дейност на фирмата по ремонта и поддръжката на машините, механичните инсталации и съоръженията;
- Регистрира повторяемостта на появилите се дефекти. Съхранява натрупаните преценки за отстраняването им, използваните части и загубата на производствено време;
- Организира и проследява усвояването на годишната програма за поддръжка на машини и съоръжения. Планира дневната и седмична програма за поддръжка;
- Регистрира инструкциите за работа с машините. Съхранява инструкции и досиетата за поддръжка; ръководства за машини; инженерни и електротехнически проекти и програма за превантивни мерки за поддръжка;
- Отговаря за правилното функциониране и изправността на всички машини, съоръжения, устройства, инсталации и друго работно оборудване използвани при работа в съответствие с нормите за безопасност и зададените технически параметри.
- Организира, разпределя и контролира дейността на работещите по поддръжката и ремонта на работното оборудване;
- Реализира отстраняването по най- бързия начин производствена авария, отказ на работа на машина или съоръжение. При невъзможност да се справи с наличния персонал да организира външен екип за извършване на ремонта и пускане в експлоатация на машината или съоръжението;
- Проучва, събира и оценява оферти и внася предложения, пред ръководството, за доставка на ново оборудване или подобряване на наличното;
- Контролира и проследява всички дейности за поддръжка на сградните инсталации и внася предложения за осъвременяването им.

Изисквания:
- Висше техническо образование;
- Минимум 5 години опит на подобна позиция;
- Компютърна грамотност;
- Задължително владеене на английски език на отлично ниво; гръцки език е предимство;
- Умения за управление на хора, комуникативност, управление на конфликти.

Ние предлагаме:
- Възможности за кариера в професионалната област;
- Отлична работна среда и атмосфера;
- Дългосрочен трудов ангажимент;
- Възможност за обучение и повишаване на квалификацията.

За да кандидатствате, моля изпратете Вашата професионална автобиография и мотивационно писмо.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Техническо направление

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници
Инженери

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

Нова Загора улица Просвета 2А

Дата:

02.06.2017

Организация:

\"Палиррия България\" ЕАД

Повече информация за \"Палиррия България\" ЕАД може да получите ТУК