Складов работник - временна заетост инсталации

Описание

Основни отговорности:
Инвентаризация на складови наличности;
Събиране и разнасяне на части;
Прелепване на етикети;
Товаро-разтоварителни дейности;
Други складови операции.

Изисквания към кандидатите:
Навършени 18 години;
Средно техническо образование е предимство;
Опит в работата със складова техника;
Желание за работа в екип.

Във връзка с текущата кампания за набиране на служител за обявената позиция, данните от Вашата автобиография и Вашите контакти ще бъдат събирани и записвани от Луфтханза Техник София ООД. Част от информацията, която предоставяте доброволно е лична информация и попада под специалния режим на защита по Закона за защита на личните данни. Информираме Ви и Вие се съгласявате, че предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на текущия процес на подбор, както и съхранявани за реализиране на бъдещо набиране на персонал за не повече от 3 години във връзка със законните задължения на администратора на данни. Вашите данни ще бъдат съхранени в рамките на горепосочения период като край на кампанията. Считаме, че краят на кампанията е моментът на приемане на предложението за работа от кандидата, на когото сме предложили позицията. Луфтханза Техник София ООД може да предостави Вашата лична информация на корпоративни органи и лица, на които са възложени действия и дейности, свързани с процеса на подбор и по отношение на всяко бъдещо набиране на персонал.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Авиация / Летища / Авиолинии
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Летище София Терминал 1, Хангар 3, етаж 3

Дата:

12.12.2023

Организация:

Луфтханза Техник София

Повече информация за Луфтханза Техник София може да получите ТУК