Складов специалист Aвиационни материали

„Луфтханза Техник София“ е част от „Луфтханза Техник Груп“ – световен лидер в поддръжката и основния ремонт на самолети, компоненти и двигатели. От откриването си през 2007 г. досега, „Луфтханза Техник София“ се наложи като един от водещите центрове за основен ремонт и техническа поддръжка на самолети в Европа. Българското подразделение отваря врати през 2008 година и е ситуирано на Летище София. Понастоящем компанията разполага с осем производствени линии за поддръжка и ремонт на самолети. Към днешна дата в „Луфтханза Техник София” са заети над 1 200 служители.

Във връзка с развитието на нашите процеси и растежа на компанията в момента търсим да назначим „Складов специалист Aвиационни материали“.

Основни отговорности:
Инспекция и заприхождаване на получаваните резервни самолетни части съобразно изискванията за авиационна годност
Работа с документи и информационни системи – въвеждане на доставки, обработка на заявки, отразяване на спецификациите на частите и материалите, изготвяне на справки
Работа със специализирана складова техника
Ежедневна комуникация с клиенти по отношение на движението на материалните потоци и записите в информационните системи
Поддържане на чист и добър вид на складовите площи

Изисквания към кандидатите:
Навършени 18 години
Добри работни умения за писмена и устна комуникация на английски език
Ще имате предимство пред останалите, ако притежавате:
Професионален опит в сферата на логистиката
Средно техническо образование е предимство
Опит в работата със складова техника
Компютърна грамотност и опит в работата със ERP системи

Ние ви предлагаме:
Възможност за кариерно развитие в голяма международна компания
Професионално обучение
Отлични условия на труд
Кантина с отстъпки за служители
Ваучери за храна
Допълнително здравно осигуряване
Ценово предимство при закупуване на самолетни билети от авиолинии от групата на Луфтханза
Допълнителен годишен бонус за постигнати резултати
Отчитане и заплащане на изработеното време с точност до минута
Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни 3 дни според покриване на работни часове
Безплатен паркинг за служители
Подарък при раждане на дете
Осигурено професионално и сертифицирано работно облекло и обувки
Преференциални цени за Мултиспорт карта
Допълнителни преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти
Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера

Ако имате интерес към работа в динамична авиационна среда, добър екип и възможности за развитие, очакваме да ни изпратите Вашата кандидатура. Приемете предизвикателството да се присъедините към нас!

Оценяваме високо интереса към нашата компания и гарантираме, че всяка кандидатура ще бъде разгледана, но контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Във връзка с кампания за подбор на служител за обявената позиция, данните от Вашата автобиография, както и Ваши контакти, ще бъдат събрани и записани от „Луфтханза Техник София“ ООД. Част от информацията, която предоставяте доброволно, е лична информация и попада в обхвата на режима за специална защита съгласно Закона за защита на личните данни. Ние Ви информираме и вие се съгласявате, че предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработени за целите на процеса на настоящия подбор, както и съхранявани за реализиране на бъдещи подбори не по-дълго от 3 години във връзка със законните задължения на администратора на данни. Вашите данни ще бъдат съхранявани в указания по-горе срок, считано от приключването на кампанията, като за край на кампанията считаме момента на приемане на предложението за работа от кандидата, на когото сме предложили позицията. „Луфтханза Техник София“ ООД може да предостави личните ви данни на вътрешно-корпоративни органи и хора, които имат определена роля в процеса по подбор – настоящия и евентуални бъдещи такива.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Авиация / Летища / Авиолинии

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Летище София Терминал 1, Хангар 3, етаж 3

Дата:

06.02.2024

Организация:

Луфтханза Техник София

Повече информация за Луфтханза Техник София може да получите ТУК