СЛУЖИТЕЛИ ПОДРЕЖДАНЕ НА СТОКА - ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ- Асеновград

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент - международна търговска компания, притежаваща хипермаркети и в България,търсим отговорни личности за позицията:

СЛУЖИТЕЛИ ЗАРЕЖДАНЕ НА СТОКА - ВРЕМЕННА ЗАЕТОСТ

Компанията предлага:

Заплащане 7,50 лв. нето на час
Приятна и ненатоварваща среда
Работа в международна компания и възможност за бъдещо назначаване по проекти
Възнаграждението се изплаща по банков път по лична банкова сметка

Изисквания:

Задължително условие при назначаване - ЗАВЕРЕНА ЗДРАВНА КНИЖКА;
Отговорност, лоялност, изпълнителност и организираност;
Сръчност, добра концентрация и внимание към детайлите.

Отговорности:

Аранжиране и подреждане на различни продукти в магазина;
Следване инструкциите на ръководния персонал;
Помощ с други допълнителни дейности според нуждите на процеса.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете своята автобиография или се обадете на номер 0888351798

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.06.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК