ПРОИЗВОДСТВЕНИ ОПЕРАТОРИ НА АВТОМАТИЗИРАНО ОБОРУДВАНЕ- София

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

Търсим отговорни и мотивирани кандидати, готови да развият своя потенциал във водещо автоматизирано производство:

ПРОИЗВОДСТВЕНИ ОПЕРАТОРИ НА АВТОМАТИЗИРАНО ОБОРУДВАНЕ
(РЕДОВНА СМЯНА, НОЩНА ИЛИ ДВУСМЕНЕН РЕЖИМ)

Вашите придобивки ще бъдат:
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Коледен и Великденски бонус;
Ваучери за храна - 200лв;
Извънредния труд се заплаща допълнително;
Производствен бонус - 400лв;
Осигурен транспорт до работното място.

Отговорности:
Сглобяване и монтаж на детайли;
Ръчна работа с винтоверт, отвертка или гаечен ключ или работа с роботизирана машина/ в зависимост от позицията;
Контрол върху произведената продукция;
Следене за нормалната работа на производственото оборудване.

Изисквания за позицията:
Образование - Средно;
Умение за работа в екип;
Възможност за избор на работен режим - редовна/ нощна/ двусменен режим;
Желание за работа с автоматизирани процеси;
Внимание към детайлите и качеството.

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2100 до 3400 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК