Помощник - възпитател

Описание

Помощник-възпитател
Детски център "Гая" търси дългосрочно отговорен човек за работа на 6 часа, който да присъедини към екипа си. Работата се изразява в грижи и възпитание на деца от 1,6 до 4 години.

Отговорности:
•Грижи се за физическото, психическото и емоционално здраве на децата
•Участва активно в заниманията
•Подхожда с разбиране и търпение към децата
•Следва стриктно концепцията за развитие и обучение
•Поддържа високо ниво на хигиена на децата и детския център

Изисквания:
•Отговорен, организиран, дисциплиниран, търпелив и спокоен
•Образование в сферата на психологията е предимство
•Предишен опит е предимство

Условия:
•Фиксирано работно време от понеделник до петък от 8:00 до 14:00 или от 12:30 до 18:30
•На официални празници се почива
•Заплащане - 900лв. нето
•Осигуровки върху реалната заплата

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 0 лева на месец

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.06.2024

Организация:

Гая 9 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Гая 9 ЕООД може да получите ТУК