АНГЛИЯ за Саудитска Арабия водещ Инжинер Гражданско строителство

Описание

АНГЛИЯ за Саудитска Арабия
водещ Инжинер Гражданско строителство

ИЗИСКВАНИЯ:
• Призната степен по гражданско / строително инженерство;
• Минимален 15-годишен опит на строителни обекти за приозводство на електро енергия - 10 години от които трябва да са били на позицията водещ строителен инженер;
• Познаване на приложимите закони, стандарти и законодателство в областта на здравето и безопасността;
• Отлични умения за комуникация и владеене на английски език / предишен опит в Близкия Изток е предимство/;
• Договор от 18 месеца, който се удължава според изискванията на клиента.

Основни задължения:
• Да работи като водещ инженер Гражданско строителство и като част от дисциплиниран екип от инжинери, работещи на самия обект
• Да се съобразява с културата в страната, безопасноста и да се гарантират задълженията на работодателя по отношение на законодателството в областта на здравето и безопасността.
• Надзор върху изпълнителя по отношение на цялостния строителен процес на обекта за:
O Безопасност;
O Изисквания за околната среда;
O Строителна методология;
O Програма;
• Преглед на чертежите на IFC и документи за неизпълнени задачи/коментари;
• Осигуряване на качеството на обекта / контрол на качеството;
• Да гарантира, че изпълнителят спазва всички разрешения за строеж и лицензи;
• Да гарантира, че изпълнителят информира всички законоустановени органи, и други заинтересовани страни, когато това е уместно;
• Връзка с екипа за преглед на проекта;
• Затваряне на връзката с клиентите и отчитането им.

Работни връзки: Кандидатът ще докладва и ще поддържа тясно сътрудничество с мениджъра на сайта.

ПРЕДЛАГА СЕ:
• Първоначален договор от 12 месеца:
• Настаняване / Транспорт / Храна на обекта:
• Медицинска застраховка:
• Визи:
• 6 дневна работна седмица, с 10 часов работен ден;
• Ротация: 3 месеца работа на обекта с 2 седмици отпуск + Самолетни билети отиване/връщане платени от работодателя, при всеки цикъл
• Заплатата - бъде US $ 9000 / месец.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженери

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

12.09.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК