СПЕЦИАЛИСТ ПТО в отдел продажби

Строителна компания „Зидко Строй“ ЕООД открива офис в град София и търси да назначи СПЕЦИАЛИСТ ПТО в отдел продажби.

Основни отговорности на позицията ще бъдат свързани с:
-Комуникация с потенциални клиенти на фирмата;
- Калкулиране на труд и материали за обекти;
- Комуникация с подизпълнители с които фирмата работи и намиране на нови такива;
- Изготвяне на договори за изпълнение;
- Изготвяне на график за изпълнение;
- Описване в анекс към договора на промени по работата които трябва да се извършат ако има такива след започване на работата;

Дейности които няма да бъдат извършвани от служитeля на тази позиция.
- Закупуване и доставка на материали за строителния обект;
- Дейности по организация и изпълнение на строителния обект;
- Описване в анекс към договора на промени по работата под определена сума;

Изисквания към кандидата са:
- Опит в калкулирането на труд и материали за СМР
- Средно или висше техническо образование в областта на строителството е предимство;
- Добри компютърни умения MC Office
- Шофьорска книжка с категория Б - задължително;

Предлагаме добро заплащане.

Внимателно прочетете обявата. Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

Допълнителен телефон за контакт:0889 230 031 - Георги Стоименов

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура
Проектиране

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.07.2017

Организация:

Зид-ко Строй

Детайли за организацията:

Повече информация за Зид-ко Строй може да получите ТУК