ТЕХНИК ЕЛЕКТРОИЗГРАЖДАНЕ И ПОДДРЪЖКА В ДЕЙТА ЦЕНТЪР

ТЕЛЕПОИНТ е най-големият неутрален и напълно резервиран дейта център за колокация на оборудване на територията на България. Успешното развитие на бизнеса се дължи на високотехнологичните ИТ и телекомуникационни системи и процеси и на професионалния труд на хората, които работят тук.
Във връзка с разширяване на дейността и изграждане на втори дейта център в гр. София, търсим отговорен и мотивиран колега, който да се впише в екипа и да участва при изпълнение на следните

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

• Изграждане на структурно окабеляване, монтаж на кабелни скари, полагане и аранжиране на силови и сигнални кабели, подготовка и монтаж на електротабла по схема
• Подготовка на помещения и шкафове за колокация на клиентско оборудване
• Помощ при инсталирането на телекомуникационно оборудване
• Съвместна работа с NOC отдела по изпълнение на клиентски заявки
• Работа с пробивна техника и ръчни инструменти

ОЧАКВАНИЯТА НИ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

• Знания в сферата на електротехника и механика
• Техническо образование
• Опит в работа със захранващи и силови кабели
• Умения за работа с пробивна техника, ръчни инструменти и измервателни уреди
• Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип
• Активен шофьор, категория В

ПРЕДЛАГАМЕ

• Конкурентно възнаграждение, съобразено с Вашите умения и резултати
• Работа в сплотен екип от професионалисти
• Коректност и сигурност в трудовите отношения
• Възможност за разширяване на знанията и уменията

Очакваме Вашето актуално CV.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Електротехника

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инфраструктура
Телекомуникации - инженери и техници
Инженери
Специалисти - електротехници

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.07.2017

Организация:

ТЕЛЕПОИНТ ООД