Специалист в офертен отдел - подготовка на тръжна документация

"Строително-предприемачески холдинг" ЕООД е една от най-големите строителни компании в България, лидер в екологичното и инфраструктурното строителство. Холдингът е основан през 2002 г. Компанията разполага с целия набор от механизация и съоръжения, необходими за реализирането на широк кръг от строителни проекти. Освен екологичното и инфраструктурно строителство, холдингът е специализиран и във високото строителство при изграждането на административни, жилищни и бизнес сгради и хотелски комплекси. Бързото и стабилно развитие на дружеството се дължи на кадровия потенциал от висококвалифицирани мениджъри и служители, както и на модерната производствено-техническа база.

За разрастващата се дейност на отдел ПТО търсим опитни професионалисти за позицията Специалист в офертен отдел - подготовка на тръжна документация.

Изисквания:
• Висше строително образование;
• Опит в изготвяне на оферти и тръжни документи, и отчитане на строителството за инфраструктурни обекти – ВиК мрежи, пречиствателни станции, колектори, помпени станции и др. минимум 3 години;
• Опит и познания в изпълнение на СМР;
• Опит в работа с техническа документация;
• Опит в планиране и отчитане на строителството минимум 3 години;
• Компютърна грамотност и работа с Building Manager и Auto CAD.

Отговорности:
• Участва в изготвянето на оферти и тръжни документи;
• Следи за изпълнението на линейните графици;
• Следи за работата на подизпълнителите;
• Изготвя количествени сметки;
• Изготвя актове за извършени работи.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати по документи.
Личните данни, предоставени от кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.07.2017

Организация:

Строително-предприемачески холдинг ЕООД

Повече информация за Строително-предприемачески холдинг ЕООД може да получите ТУК