СПЕЦИАЛИСТ ПТО

Описание

Специалист ПТО
Фирма „АБ“ АД, гр. Хасково търси да присъедини към екипа си отговорна и организирана личност на длъжност специалист ПТО.

Основни отговорности и задължения:

- Изготвяне на седмични и месечни прогнози и отчети за приходите и разходите на СМР, анализ на хода на изпълнението им.

- изготвяне и окомплектоване на документация за участие в тръжни процедури и обществени поръчки;

- изготвяне на количествени сметки, количествено-стойностни сметки, анализи, цени, графици, инструкции за работа и др.

- Отчитане на разходите за изпълнение на строителството;

- Изготвя технически предложения
- Добро познаване на нормативната уредба в сферата на строителството и инфраструктурата
- Изготвя Актове за извършените СМР;
- Съгласуване на работата и взаимодействие с други отдели в компанията

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Специални умения:
Изисквания за заемане на длъжността: - Висше или средно техническо - строително образование - Умения за работа с MS Office, AutoCad - Владеенето на английски език ще се счита за предимство - Комуникативност и умения за работа в екип; - Умения и отговорност за вземане на решения; - Трудов стаж по специалността се счита за предимство; Кандидатите да представят подробна автобиография. Всички получени документи ще бъдат разглеждани само за нуждите на настоящия подбор. Лице за контакт: СЛАВЕЙКА ДИМИТРОВА Тел за връзка: 0886 660938 e-mail: abv_trz@abv.bg

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Хасково

Дата:

31.07.2017

Организация:

АБ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за АБ АД може да получите ТУК