Инженер разпределение на ел. енергия/ SCADA

Описание

Основни задължения:
• Визуализира съоръженията в електронния модел на разпределителната електрическа мрежа;
• Осигурява и поддържа техническата документация за SCADA;
• Параметризира SCADA и периферните устройства;
• Извършва диагностика на SCADA и периферните устройства и отстраняване на грешки;
• Поддържа в изправност телемеханичното оборудване – монтаж, демонтаж, проверка, профилактика, настройка, поддържане на база данни и отстраняване на повреди.

Изисквания:
• Висше електротехническо образование – магистър;
• Професионален опит – минимум 3 в областта на електроенергетиката;
• Пета квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
• Много добра компютърна грамотност;
• Аналитично мислене;
• Умение за работа в екип.

Място на работа:
• гр.София

Позицията е по заместване.

Моля, изпращайте CV с посочен Реф. № CRRS/Sf-124
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Краен срок за предоставяне на документи: 21.08.2017г.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД е регистрирано като администратор на лични данни в регистъра на администраторите на лични данни, поддържан от Комисията за защита на личните данни под Идентификационен номер34603. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ ЕАД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви, че „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни.

Изисквания към кандидата

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

07.08.2017

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК