РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТ ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА

Описание

Основни отговорности:
• Планира, организира и контролира стартирането и изпълнението на проектната дейност.
• Отговаря за осигуряването и спазването на всички необходими документи и лицензи за стартирането на строителните работи.
• Управлява екип от обектови технически ръководители и специалисти.
• Отговаря за комуникацията с Възложителя, Строителен надзор и Проектанти.
• Ръководи процеса по изпълнение на проекта съвместно с обектовите ръководители.
• Следи изпълнението на заложения бюджет, разходи за ресурсно обезпечение с хора, машини, механизация и материали.
• Извършва разпределяне на ресурсите, необходими за изпълнение на проекта.
• Обобщава резултатите от изпълнението на проектите и предлага мерки за увеличаване на ефективността.
• Участва съвместно с екипа на Дирекция „Управление на човешките ресурси“ при набирането на специалисти за поверения му екип.
• Изготвя предложения за назначаване, повишаване и освобождаване на персонал от поверения му екип.
• Носи пълна отговорност за изпълнение на проектите според договорните условия.
• Участва в разработването на вътрешнофирмени актове на фирмата.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Профил:
Инженер Пътно и Железопътно строителство

Специални умения:
Основни изисквания: • Висше техническо образование „Инженер Пътно и Железопътно строителство“. • Предишен опит на подобна позиция – минимум 3 години. • Много добра компютърна грамотност – MS Office пакет и работа със специализиран софтуер. • Познаване на нормативната база в строителството. • Наличие на шофьорска книжка. Ние Ви предлагаме: • Перспективна и Дългосрочна работа на трудов договор в една от най-големите строителни компании в страната. • Много добри условия на работа, възможности за личностно и професионално развитие. • Високи работни стандарти, атрактивно възнаграждение и социални придобивки. Ако предложението представлява интерес, моля изпратете актуална автобиография с подробна информация за професионалния Ви опит и копие на диплом за завършено образование on line, не по-късно от 11.08.2017 г. Ще осъществим контакт само с одобрени кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани с внимание и спазване принципите на конфиденциалност. Данните, които предоставяте ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. София

Дата:

08.08.2017

Организация:

Геострой АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Геострой АД може да получите ТУК