СТРОИТЕЛНИ РАБОТНИЦИ (Работник подови облицовки и настилки, Работник сухо строителство, Кофражист, Арматурист)

Описание

Основни отговорности:

Изпълняват самостоятелни технологични операции свързани с полагането на вътрешни облицовки и настилки, полагането на бои, изолации или изпълнението на сухо строителство по архитектурен проект.

Основни изисквания:
• Предишен опит на сходна позиция – ще се счита за предимство
• Образование – минимум основно
• Свидетелство за професионална квалификация за една от професиите Строител „Вътрешни облицовки и настилки“, Строител „Кофражи“, Строител „Армировка и бетон“ или Строител – монтажник „Сухо строителство“ – наличието на свидетелство за някоя от изброените професии ще се счита за предимство

Ние предлагаме:
• Месечно възнаграждение
• Осигурен служебен транспорт
• Ваучери за храна

Документи се приемат на адрес:
село Мирково, обл. Софийска, Административна сграда на „Елаците Мед“ ЕАД, Дирекция Управление на човешките ресурси, Геострой АД, за Татяна Ушева или на ел. поща: t.usheva@geostroy.com, в срок до 18 август.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани с внимание и спазване принципите на конфиденциалност.
Данните, които предоставяте ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Основно

Специални умения:
Свидетелство за професионална квалификация за една от професиите Строител „Вътрешни облицовки и настилки“, Строител „Кофражи“, Строител „Армировка и бетон“ или Строител – монтажник „Сухо строителство“ – наличието на свидетелство за някоя от изброените професии ще се счита за предимство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Строителство, Архитектура

Населено място:

Гр. Мирково

Дата:

08.08.2017

Организация:

Геострой АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Геострой АД може да получите ТУК