Инженер Телекомуникации

В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент - Българска динамична и бързоразвиваща се софтуерна компания, търсим да назначим мотивирани специалисти на позицията Инженер Телекомуникации.

Нашият клиент предлага:

• Отлични условия на труд;
• Атрактивно възнаграждение, пакет от социални придобивки;
• Допълнителен бонус въз основа на трудовото представяне;
• Отлични възможности за разширяване на квалификациите и професионално развитие в рамките на компанията;
• Работа в динамична и предизвикателна среда.

Задължителните изисквания:

• Висше образование в областта на телекомуникационните или IT технологии;
• Трудов стаж – минимум 2 години трудов стаж.
• Сертификати от водещи компании в областта на телекомуникационните системи ще се считат за сериозно предимство.
• Добро владеене на английски език;
• Шофьорска книжка;

Основни отговорности:

• Инсталира и поддържа продукти на компанията в обекти в София и извън София;
• Поддържа телекомуникационни устройства и системи.
• Поддържа информационна сигурност, затягане на сигурността на телекомуникационни системи.
• Поддръжка на клиенти, разрешаване на инциденти свързани с мрежата за глас, данни, специфични за оборудването на Cisco. Извършва решаване на инциденти и дългосрочни проблеми при клиенти .
• Изготвя кратки планове за действие за екипите, с които да се решават ефикасно проблемите на мрежата и клиентите. Предоставяне на съвети и насоки на членовете на екипа, за да се улесни техническото решение на възложените им инциденти.
• Работи по широка гама от IP услуги и продукти: VPN, VoIP и др.
• Участва във внедряване на нова инфраструктура.
• Извършва проактивно управление на проблемите на базата на технически анализ, за да се гарантира стабилността на услугите чрез предприетите превантивни действия. Отговорник за разрешаване на проблеми, които изискват помощ от ресурс извън сервизния център
• Извършва конфигуриране на мрежови компоненти и миграция на услуги
• Спазва работните процеси осигуряват добра техническа поддръжка, като същевременно поддържат стабилни и устойчиви мрежови услуги.
• Участват в инициативи и дейности, които подобряват общите умения и резултати на екипа.
• Изпълнява постоянни дейности за развитие на умения и успешно завършване на всички необходими обучителни програми.

All applications will be treated strictly confidential.
Only short-listed candidates will be contacted.

HRS Services Bulgaria has License № 2280/22.05.2017 for providing human resources services.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

18.10.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК