Инженер по заваряване (Технолог)

Във връзка с разширяване обема на производството, „Ремотерм” ЕООД търси да назначи Инженер по заваряване (Технолог)

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
* Ще работи по разширяване на търговската мрежа в София и в страната
* Ще води преговори с потенциални клиенти и ще набира нови

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
* Висше образование
* Предишен опит в продажбата на заваръчна техника и консумативи е предимство
* Предишен опит в работа със заваръчна техника е предимство
* Компютърни умения – AutoCAD, SolidWorks
* Ползване на английски език
* Възможност за пътуване в командировки в страната
* Шофьорска книжка кат. В
* Отлични комуникативни и организационни умения

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Постоянен трудов договор
* Атрактивно заплащане
* Интересна и динамична работа
* Възможност за лична професионална изява
* Дългосрочно и перспективно сътрудничество
* Ежегодно квалификационно обучение в чужбина
* Служебен телефон
* Служебен автомобил

НАЧИН НА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Инженер

Специални умения:
* Предишен опит в продажбата на заваръчна техника и консумативи е предимство * Предишен опит в работа със заваръчна техника е предимство * Компютърни умения – AutoCAD, SolidWorks * Възможност за пътуване в командировки в страната

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.Илиянци 56

Дата:

03.08.2017

Организация:

Ремотерм ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ремотерм ЕООД може да получите ТУК