Инженер на индустриален строителен обект- Търговище

Менпауър България търси за свой клиент –опитен специалист, който да се присъедини към екипът на компанията за работа по проект, на позиция:

Инженер на индустриален строителен обект
Описание
Изисквания за позицията:

Висше техническо образование - Строителен или Машинен инженер;
Опит по проекти, свързани с изграждането на индустриални обекти;
Английски език на работно ниво – писмено и говоримо;
Отлични умения за комуниция и развити ръководни и организационни умения;
Отлична компютърна грамотност; Свободна работа с техническа документация;
Отговорност, взискателност и инициативност в работата;

Основни задължения:

Участва в прякото изпълнение и контрол на проектите на обекта.
Упражнява непосредствен контрол върху изпълнителите на проектите-външни фирми.
Участва във вземането на технически решения и тяхното реализиране.
Рапортува навременно и акуратно за хода и изпълнението на задачите поставени от инженерите по проекта.

Ако това предложение е интересно за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV.

В замяна ще ви предложим работа по интересен проект, в компания залагаща на високи стандарти на работа. Проекта е с планирана продължителност от 3 години.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Очакваме Ви!

Ще се свържем само с одобрените кандидати.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Търговище

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.08.2017

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК