Сплайсьори

Във връзка с разширяване на дейността си търсим инициативен човек, ориентиран към решения за позицията

"Сплайсьор"

Отговорности на позицията:
- Заваряване (сплайсване) на оптичните влакна;
- Измерване на оптичните линии;
- Монтаж на оборудване;
- Работа с измервателна апаратура;
- Изготвяне на документация от измерванията.

Изисквания към кандидатите:
- Висше или средно специално техническо образование;
- Опит като сплайсьори и/или желание за надграждащо обучение от наша страна;
- Шофьорска книжка кат. В, активен шофьор;
- Възможност за командировки в страната и чужбина.

Ние предлагаме:
- Дългосрочна професионална ангажираност;
- Постоянен трудов договор;
- Възможност за развитие и предоговаряне на условията, включване в проекти в чужбина;
- Вътрешнофирмено обучение, според нуждите на служителите и проектите

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Телекомуникации - инженери и техници

Населено място:

Гр. София

гр. София 1784 Източното крило под моста на 4-ти километър ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ-ВИНАРОВО КОЛЕЛО

Дата:

02.08.2018

Организация:

Ес Ди Кънстръкшънс ЕООД

Повече информация за Ес Ди Кънстръкшънс ЕООД може да получите ТУК