Инженер технолог - електроника- Велико Търново

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в производството на електронни изделия от висок клас и голямо разнообразие на инструментална екипировка и метални конструкции, търсим да назначим:

Инженер технолог - електроника

Основни задължения:
• Документира технологичната документация на разработените изделия в съответствие с действащите стандарти и процедурите на ИСУ по изходни данни.
• Проверява правилността на технологичните предписания в производствени условия.
• Извършва мотивирани заявки и предложения за конструктивни и технологични промени с цел усъвършенстване на изделията и тяхната ефективност, както и заявки и предложения за разработване на нови изделия.
• Подготвя заповеди за технологични промени при производство на опитни образци от изделия, пробна серия от изделия или редовно производство и изготвя заповеди за временните и постоянно действащи технологични изменения.

Изисквания:
• Висше инженерно образование по електроника/компютърни технологии и сродни;
• Компютърна грамотност – отлично познаване на Microsoft Office, CorelDraw; Adobe Photoshop;
• Ползване на английски език – писмено и говоримо;
• Трудов опит – минимум 3 години по специалността;
• Умения за работа в екип и добра комуникативност;
• Готовност за поемане на отговорност при изпълнение на служебните задължения, инициативност и иновативен подход.
• Способности за самостоятелна работа, способност да координира и управлява развойни екипи от фирмени и външни изпълнители при разработване на нови изделия и усвояването на нови технологии.

За предимство ще считаме:
• Умения за управление на проекти;
• Обучение по стандарти ISO 9001; ISO 14001 и OHSAS 18001;
• Познания в областта на ситопечат, тампонен печат и лазерно гравиране.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение и атрактивен социален пакет;
• Динамична работа в млад екип;
• Отлична работна среда и условия;
• Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Висше инженерно образование – Електроника или Машиностроен

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.09.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК