Електромонтьор - автоматизация- Варна

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, една от най-големите производствени компании в Североизточна България, търсим мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позицията:

Електромонтьор - автоматизация

Изисквания:
Доказан професионален опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
Средно техническо образование;
Познания относно принципите за измерване на не електрически величини;
Системност, последователност и фокус върху детайлите;
Поемане на отговорност и инициативност;
Готовност за обучение и желание за работа и развитие в производствена среда.

Отговорности:
Поддържа в изправност, извършва аварийни, планови и превантивни ремонти на опаковъчни машини и средства за техническа автоматизация;
Локализира и отстранява възникнали механични, ел. и КИП и А аварии;
Участва в монтажа и въвеждането в експлоатация на нови машини и съоръжения;
Стриктно водене на техническа документация;
Работа при стриктно спазване на изискванията за безопасност.

Компанията предлага:
Адекватна техническа обезпеченост на работното място;
Възможност за придобиване на нови знания и умения, личностно и професионално развитие в стабилна компания;
Стимулираща и подкрепяща работна среда, въвеждащо обучение;
Много добро заплащане и допълнителни социални придобивки.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете CV (автобиография).

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.01.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК