Технически сътрудник екип Финанси /на 4 часа/

Фирма Алфа Консулт България, търси кандидати за свой клиент, за позиция Технически сътрудник в екип Финанси /на 4 часа/

Фирмата предлага:
- работно време от понеделник до петък, 4-часов работен ден: от 09:00-13:00 или от 14:00-18:00.
- добро възнаграждение;
- коректни отношения между работодател и служител;
- работа в позитивен екип.

Задачи:
- изготвя отговори на запори от НАП и ЧСИ;
- ежедневно изготвя справка за неплатени фактури;
- генерира договори за прехвърляне на вземания (цесия) и обработва фактури.

Изисквания към кандидата:
- висше образование, като може да бъде и студент;
- да има опит в работа с Excel;
- опит в сферата не е задължителен.

Телефон за информация: 0893 022 811

Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

13.06.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК