ЕЛЕКТРОИНЖЕНЕР-ПРОЕКТАНТ НА ВЕИ СИСТЕМИ

Фирма "Хермес Солар" ООД, търси да назначи „Електроинженер-проектант на ВЕИ системи“:

ИЗИСКВАНИЯ:
* Завършено висше техническо образование с придобита квалификация (ел. инженер, електроенергетика, ВЕИ);
* Придобита ПЪЛНА ПРОЕКТАНТСКА ПРАВОСПОСОБНОСТ;
* Като предимство ще се приема предишен опит в проектирането, и по-специално предишен опит в проектирането и изграждането на фотоволтаични системи;
* Работа със специализиран софтуер (АutoCAD, PVsyst, PVsol и др.), както и свободно боравене с MS office програми ще се счита за предимство;
* Владеене на Английски език на работно ниво;
* Умения за работа в екип, аналитично мислене, организираност;

ОТГОВОРНОСТИ:
*Проектиране на системи за възобновяема енергия(фотоволтаични електроцентрали);
*Проектиране на енергийни инсталации,съоръжения и инфраструктура;
*Съдействие на ръководството на дружеството за оптимизиране на работните процеси в организацията по отношение на изпълнение на проектните работи;
*Участие в работни срещи и преговори за проекти с клиенти в България и чужбина;

Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.
Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Строителство, Архитектура
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.10.2017

Организация:

ХЕРМЕС СОЛАР ООД