Мениджър Категория / Buyer FMCG

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е една динамично развиваща се търговска верига с изградени стандарти на работа и дългогодишна история. За тях търсим да назначим:

Мениджър покупки / Buyer

Основни задължения и отговорности:

Отговаря за определена група стоки: договаря асортимент, цени, условия на доставка и плащане с фирмите-доставчици;
Проучва пазара на хранителни или нехранителни стоки;
Полага усилия за повишаване на търговския оборот;
Контролира надеждността на доставчиците си и адаптирането им към политиката на дружеството;
Да проследява и анализира търговските резултати;
Предварително се убеждава във възможността за зареждане на доставчика и се грижи за наличността на селектираните по време на промоционални операции продукти, както и за сезонните продукти;
Грижи се продуктите да са налични в правилния момент (сезонност или промоционална операция.);
Участва в изложения, посещения на мястото на производство на доставчици;
Комуникация с продуктови мениджъри / търговско управление, Фактуриране / юридически отдел и всички доставчици от неговия пазарИзготвя справки, анализи и отчети, отнасящи се до търговската дейност на фирмата;
Следи за продажбата и асортимента в магазините на стоките, за които отговаря;

Компанията предлага:

Конкурентно трудово възнаграждение и бонуси, основани на представяне;
Динамична работа в екип от млади и мотивирани професионалисти;
Възможност за професионално кариерно развитие;
Обширно фирмено обучение;
Приятна работна среда;

Изисквания за заемане на позицията:

Енергичност, любознателност, иновативност;
Позитивна и усмихната личност;
Умение за работа в екип и желание за професионално развитие;
Шофьорска книжка;
Опитът ще се счита за предимство;
Английски език на много добро ниво.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

06.12.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК